Ouderportaal >
Hieronder treft u een overzicht aan van de groepen met hun groepsleerkrachten 2019-2020: 
 
Groep 1/2 a : Maandag:
Juf Wilma Nefkens
wilma@cbsoudzandbergen.nl
 Dinsdag - Donderdag: 
Juf Ine Koetsier                      
ine@cbsoudzandergen.nl 
       
Groep 1/2 b
 

 
:
 

 
Maandag - Woensdag: 
Juf Shirly de Vos
shirly@cbsoudzandbergen.nl 
Donderdag - Vrijdag: 
Juf Anneke Fokkens
anneke@cbsoudzandbergen.nl    

 
       
Groep 3 : Maandag - Vrijdag: 
Juf Louise Heuwekemeijer
louise@cbsoudzandbergen.nl

 
       
Groep 4 : Maandag - Vrijdag: 
Juf Jolanda van Vliet
Jolanda@cbsoudzandbergen.nl 
 
       
Groep 5/6 : Maandag - Vrijdag: 
Meester Robbert Bartels
robbert@cbsoudzandbergen.nl
 
       
groep 6 : Maandag - Vrijdag: 
Meester Hans Harbers
hans@cbsoudzandbergen.nl 
 
       
groep 7 : Maandag - Vrijdag
Meester Ben van Middelaar ben@cbsoudzandbergen.nl 
 
 
groep 8 : Maandag - Dinsdag: 
Meester Paul Kok
johan@cbsoudzandbergen.nl 
Woensdag - Vrijdag: 
Meester Hans Harbers
hans@cbsoudzandbergen.n
       
H 1  
:
Maandag - Donderdag
Juf Suzanne Eastman               
suzanne@cbsoudzandbergen.nl
 
       
 
H 2
 
:
Maandag - dinsdag:
Vacant
Woensdag - vrijdag:
Meester Paul Kok
johan@cbsoudzandbergen.nl 
 
 
       
Zorgcoördinator:   Maandag en donderdag: 
Juf Christel van Veldhuijzen
christel@cbsoudzandbergen.nl
       
Administratie:   Maandag,dinsdag, donderdag: 
Marion Deelen
marion@cbsoudzandbergen.nl
     
Adjunct-directeur:   Maandag - donderdag:
Juf Judith Dingjan
judith@cbsoudzandbergen.nl
     
Directeur a.i.:    
 
   
Concierge:                                                                    Maandag - donderdag: 
Meester Jörgen