Ouderportaal >
Hieronder treft u een overzicht aan van de groepen met hun groepsleerkrachten 2020-2021: 
 
Groep 1/2 a : maandag t/m vrijdag
juf Louise Heuwekemeijer
louise@cbsoudzandbergen.nl

 
       
Groep 1/2 b
 

 
:
 

 
maandag - dinsdag - vrijdag
juf Wilma Hilberts
wilma@cbsoudzandbergen.nl
woensdag en donderdag: 
meester Robbert Bartels
robbert@cbsoudzandbergen.nl    
       
Groep 1/2 a en b : maandag t/m donderdag
juf Diana van de Belt (onderwijsassistent)
diana@cbsoudzandbergen.nl
 
       
Groep 3 : maandag t/m vrijdag: 
juf Jolanda van Vliet
jolanda@cbsoudzandbergen.nl

 
       
Groep 4/5 : maandag t/m vrijdag: 
meester Ben van Middelaar
ben@cbsoudzandbergen.nl 
 
       
Groep 5/6 : maandag en dinsdag:
meester Robbert Bartels
robbert@cbsoudzandbergen.nl
woensdag t/m vrijdag:
juf Margitte Rademaker
margitte@cbsoudzandbergen.nl 
       
Groep 7/8             : maandag t/m vrijdag:
meester Paul Kok
paul@cbsoudzandbergen.nl
 
       
groep H1/H2  (leerjaren 6/7/8) : maandag t/m donderdag:
juf Suzanne Eastman
suzanne@cbsoudzandbergen.nl
maandag en vrijdag:
juf Joëlle Agteres
joelle@cbsoudzandbergen.nl
 
       
       
 
       
Intern begeleider:   maandag, woensdag en donderdag:
Elsbeth van Lopik
elsbeth@cbsoudzandbergen.nl
       
Administratie:   maandag en woensdag
Marion Deelen
marion@cbsoudzandbergen.nl
     
Directeur:   maandag t/m  donderdag:
Judith Dingjan
judith@cbsoudzandbergen.nl
     
Conciërge:   maandag t/m vrijdag:
Jorgen Werkhoven
concierge@cbsoudzandbergen.nl