Ouderportaal >
Hieronder treft u een overzicht aan van de groepen met hun groepsleerkrachten 2017-2018: 
 
Groep 1 a : Maandag - donderdag: 
Juf Anneke Fokkens
anneke@cbsoudzandbergen.nl 


 
       
Groep 1 b
 

 
:
 

 
Maandag - Woensdag: 
Juf Shirly de Vos
shirly@cbsoudzandbergen.nl 
Donderdag: 
Juf Wilma Nefkens
wilma@cbsoudzandbergen.nl

 
       
Groep 2 : Maandag - vrijdag:                            : 
Juf Ine Koetsier                      
ine@cbsoudzandergen.nl                       
       
Groep 3 : Maandag - vrijdag: 
Juf Louise Heuwekemeijer
louise@cbsoudzandbergen.nl
 
 
       
Groep 4 : Maandag - vrijdag: 
Meester Robbert Bartels
robbert@cbsoudzandbergen.nl 
 
       
Groep 5 : Maandag - vrijdag: 
Juf Céline Glissenaar
celine@cbsoudzandbergen.nl
 
       
groep 6 : Maandag - vrijdag: 
Meester Hans Harbers
hans@cbsoudzandbergen.nl 
 
       
groep 7 : Maandag - donderdag
Meester Paul Kok
johan@cbsoudzandbergen.nl 
 
 
groep 8 : Maandag - donderdag: 
Juf Jessica Claessens
jessica@cbsoudzandbergen.nl 
Donderdag /vrijdag: 
Meester Arthur Krijgsman
       
H 1  
:
Maandag - donderdag
Juf Suzanne Eastman               
suzanne@cbsoudzandbergen.nl
Donderdag /vrijdag: 
Meester Arthur Krijgsman
       
 
H 2
 
:
Maandag - dinsdag:
Juf Judith Dingjan
judith@cbsoudzandbergen.nl
Woensdag - vrijdag:
Juf Marije van der Vliet
marije@cbsoudzandbergen.nl
 
 
       
Zorgcoördinator:   Maandag en donderdag: 
Juf Christel van Veldhuijzen
christel@cbsoudzandbergen.nl
       
Administratie:   Maandag,dinsdag, donderdag: 
Marion Deelen
marion@cbsoudzandbergen.nl
     
Adjunct-directeur:   Woensdag, donderdag:
Juf Judith Dingjan
judith@cbsoudzandbergen.nl
     
Directeur a.i.:    
Juf Jos van Teunenbroek
030-6931819
jos@cbsoudzandbergen.nl
   
Concierge:                                                                    Maandag - donderdag: 
Meester Dick Schoonheid
dick@cbsoudzandbergen.nl