Ouderportaal >
Hieronder treft u een overzicht aan van de groepen met hun groepsleerkrachten 2019-2020: 
 
Groep 1/2 a : Maandag t/m vrijdag
Juf Louise Heuwekemeijer
louise@cbsoudzandbergen.nl
 
       
Groep 1/2 b
 

 
:
 

 
Maandag - dinsdag - vrijdag
Juf Wilma Hilberts

 
Woensdag - vrijdag: 
Meester Robbert Bartels
robbert@cbsoudzandbergen.nl    
       
Groep 3 : Maandag t/m vrijdag: 
Juf Jolanda van Vliet
jolanda@cbsoudzandbergen.nl

 
       
Groep 4/5 : Maandag t/m vrijdag: 
Meester Ben van Middelaar
ben@cbsoudzandbergen.nl 
 
       
Groep 5/6 : Maandag - dinsdag:
Meester Robbert Bartels
robbert@cbsoudzandbergen.nl
woensdag - vrijdag:
vacature 
       
Groep 7/8             : Maandag t/m vrijdag:
Meester Paul Kok
paul@cbsoudzandbergen.nl
 
       
groep H1/H2  (leerjaren 6/7/8) : Maandag t/m donderdag:
Juf Suzanne Eastman
suzanne@cbsoudzandbergen.nl
Maandag - vrijdag:
Juf Joëlle Agteres
joelle@cbsoudzandbergen.nl
 
  :    
       

       
Intern begeleider:   Maandag, woensdag, donderdag:
Elsbeth van Lopik
elsbeth@cbsoudzandbergen.nl
       
Administratie:   Maandag, woensdag
Marion Deelen
marion@cbsoudzandbergen.nl
     
Adjunct-directeur:   Maandag t/m  donderdag:
Juf Judith Dingjan
judith@cbsoudzandbergen.nl
     
Conciërge:   Maandag t/m vrijdag:
Meester Jorgen Werkhoven
concierge@cbsoudzandbergen.nl